Namioty weselne

Namioty weselne

Namioty weselne to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych sal. Ich atutem jest między innymi to, że są lekkie. Dzięki temu można je w prosty sposób zdemontować i przenieść w inne miejsce. Dodatkowo ich montaż możliwy jest na praktycznie każdym podłożu. Dzięki temu są atrakcyjną propozycją dla osób planujących ślub w plenerze.

Namioty weselne

Namioty weselne na wynajem z dostawą i montażem

Producenci posiadają w swoich ofertach hale namiotowe na sprzedaż oraz na wynajem. Ta pierwsza opcja skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z branży eventowej, rozrywkowej, którzy zajmują się organizacją wesel.

Wynajem namiotów weselnych polecany jest natomiast parom młodym, które samodzielnie organizują uroczystość.

Zakup nowego namiotu od producenta jest atrakcyjny między innymi ze względu na możliwość dostosowania jego parametrów do indywidualnych potrzeb klienta. Producenci umożliwiają zaprojektowanie i stworzenie hali, której wymiary będą dopasowane do liczby planowanych gości.

Namiot weselny może pomieścić nawet kilkaset osób.

Równie atrakcyjną propozycją jest wypożyczenie namiotu z wypożyczalni. To świetna alternatywa dla tradycyjnych sal i domów weselnych. Zwłaszcza w sezonie ślubnym, kiedy znalezienie wolnego terminu bez wcześniejszej rezerwacji jest praktycznie niemożliwe.

Niezapomniany ślub i wesele w namiocie

Namiot na wesele można wyposażyć w wiele elementów dodatkowych, dzięki którym impreza będzie tak samo udana, jak w tradycyjnej sali. Odpowiedni komfort uczestników uroczystości można zapewnić poprzez zainstalowanie:

  • parkietu,
  • podłogi,
  • ogrzewania,
  • klimatyzacji,
  • podwieszanego sufitu, sceny,
  • dodatkowego oświetlenia,
  • dodatkowych wejść.

Atrakcyjne ceny namiotów weselnych

Namiot weselny to atrakcyjna propozycja dla osób planujących ślub. Nie tylko ze względu na niezwykłą funkcjonalność i szeroki wybór wyposażenia dodatkowego, ale także atrakcyjny cennik. Zarówno nowe, jak i używane hale na wynajem dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni