Namioty sferyczne

Namioty sferyczne od Producenta

W ofercie producenta znajdą Państwo nowoczesne namioty sferyczne dostępne na indywidualne zamówienie. Namioty kuliste wyróżniają się ciekawym wzornictwem i mają uniwersalne zastosowanie. Mogą być wykorzystywane jako namioty promocyjne na targi branżowe, namioty handlowe lub punkty cateringowe. Cena namiotu sferycznego jest zależna od wielkości obiektu oraz wykorzystanych materiałów do zaprojektowania poszycia obiektu halowego – oferujemy atrakcyjny cennik!

Namioty sferyczne

Kompleksowe usługi na terenie całej Polski

Prowadzimy sprzedaż namiotów specjalnych, które są projektowane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów PCV. Namioty specjalne dostępne od producenta mogą być wykorzystywane jako namioty eventowe przez organizatorów koncertów i festiwali. Zapewniamy terminową realizację zlecenia oraz profesjonalnie przeprowadzony montaż na wybranym przez klienta terenie. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Namioty eventowe i imprezowe od producenta

Namioty sferyczne są dostępne w kilku rozmiarach i wysokościach. Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, w zakresie projektowania namiotów eventowych i imprezowych. Dla klientów oferujemy również:

  • namioty weselne,
  • namioty bankietowe.
Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni