Namioty i hale przemysłowe

Namioty przemysłowe

Producent obiektów halowych specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży namiotów przemysłowych w atrakcyjnej cenie. Namiot produkcyjny może być wykorzystywany przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Do przygotowania namiotów przemysłowych wykorzystujemy wysokiej jakości profile aluminiowe lub stalowe w zamkniętym układzie kratownicowym. Poszycie hali jest wykonane z wysokiej jakości materiałów PCV. Do wzmocnienia konstrukcji wykorzystujemy blachę trapezową oraz płytę warstwową z izolacją.

Namioty i hale przemysłowe

Elementy dodatkowego wyposażenia w korzystnej cenie

Dla klientów z całej Polski przeprowadzamy montaż hal namiotowych dla przemysłu. Ostateczna cena obiektu halowego jest zależna m.in. od:

  • wielkości i wysokości obiektu,
  • elementów dodatkowego wyposażenia,
  • budowy ścianek działowych.

Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny cennik.

Uniwersalne zastosowanie

Namioty produkcyjne dla branży przemysłowej od producenta mogą być wykorzystywane jako przestrzeń pod produkcję lub całoroczny magazyn. Przeprowadzamy budowę dodatkowych wejść i podjazdów, bram elektrycznych, systemów wentylacji i oświetlenia. Obiekty halowe są najczęściej wykorzystywane przez branże budowlaną oraz meblarską. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni