Namioty i hale magazynowe

Namioty magazynowe od Producenta

Oferujemy całoroczne namioty magazynowe o różnej wielkości i wysokości. W naszej ofercie znajdą Państwo hale dwuspadowe oraz hale wielospadowe, które zapewniają wyższą wysokość składowania towarów i produktów. Dostosowujemy projekt hali od producenta do potrzeb każdej firmy i branży. Konstrukcja hali na magazyn jest wykonana z wysokiej jakości profili stalowych lub aluminiowych w zamkniętym układzie kratownicowym. Poszycie namiotowej hali magazynowej od producenta jest wykonane z wysokiej jakości materiałów PCV. Dodatkowo, wzmacniamy obiekt blachą trapezową lub płytą warstwową z izolacją.

Namioty i hale magazynowe

Magazynowanie dla najwyższym poziomie

Obiekty magazynowe mogą być z powodzeniem wykorzystywane do przechowywania materiałów wrażliwych na działanie wilgoci i temperatury. Przeprowadzamy montaż systemu wentylacji oraz ogrzewania. Hale magazynowe znajdą zastosowanie w:

    • branży budowlanej,
    • branży meblarskiej,
    • rolnictwa,
    • przemysłu.

 

Terminowa realizacja inwestycji

Cena hali ma magazyn jest zależna od wielkości obiektu i dodatkowych elementów – dla każdego klienta sporządzamy indywidualny cennik. Zapewniamy profesjonalną obsługę przy projektowaniu hal i namiotów oraz sprawnym montażu na dowolnym gruncie.

Producent z wieloletnim doświadczenie prowadzi również sprzedaż hal imprezowych, namiotów weselnych oraz hal targowych najwyżej jakości.

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni